czech   english   deutsch

O firmě ČERMÁK trading,s.r.o.

Společnost ČERMÁK trading,s.r.o. byla založena jako fyzická osoba Zdeněk Čermák  v roce 1994. Zabývala se distribucí spojovacích materiálů a kotevních prvků lokálním firmám.
Díky servisu, krátkým dodacím lhůtám a příznivým cenám se mohla rozrůstat a pronajmout si kanceláře v prestižní čtvrti židovského města na Havlíčkově nábřeží. V té době pracovali ve firmě tři lidé.

Díky rostoucím obratům, vysoké spolehlivosti v dodávkách, kvalitou dodávaných materiálů a velmi příznivým cenám jsme se mohli dále rozrůstat.
Bylo rozhodnuto koupit  bývalý areál ZD v Račerovicích . Přestěhovala se sem kancelář společně s nepříliš dobře situovaným skladem v Pocoucově. V Račerovicích jsme vše dali do pořádku, proběhla zde rozsáhlá rekonstrukce budov a jejich okolí. Teď zde můžeme dále pracovat na zvyšování úrovně našich služeb. Přestěhování nám také umožnilo zvednout počet zaměstnanců na devět a veškerý majetek v roce 2005 převést na nově vzniklou společnost ČERMÁK trading, s.r.o. V roce 2007 se společnost ČERMÁK trading, s.r.o. stala finalistou soutěže ,,PX FIRMA ROKU“.

Firma roku

V současné době pracujeme na celkové modernizaci vnitřní logistiky. Díky těmto komplexním opatřením jsme mohli v roce 2008 bez problémů v naši společnosti zavést systém řízení jakosti ISO 9001: 2008.
V této chvíli již také funguje výroba nestandardního spojovacího materiálu dle norem a výkresové dokumentace.
V našem areálu jsme také otevřeli maloobchodní prodejnu Skladové zásoby.

Dále se v naší společnosti zavádí systém čárových kódů od kterého očekáváme urychlení všech procesů při vyskladňování, expedici a prodeji našeho zboží.

Pro usnadnění Vaší práce je dále  v plánu implementace a párování Vašich interních kódů s našimi na požadovaný materiál a tím i minimalizace chyb při přepisování objednávek do systému. Vše směřuje k usnadnění Vaší a naší práce v budoucnu.

Budoucnost je v dokonalé komunikaci a servisu, pevně věříme že jdeme správným směrem.

Budeme se těšit na Vaše poptávky a objednávky.

ČERMÁK trading TEAM

 

DIN/ISO/artikl:
Materiál:
Povrch:
Tvar:
Průměr:
Délka:

Spuštěn nový webshop

Spuštěn nový webshop -
www.maziva-ultralube.cz

Novinka v sortimentu - maziva UltraLube

Představujeme novinku v našem sortimentu. Jsou to špičkové oleje a maziva společnosti ULTRALUBE.

Produktový katalog olejů a maziv UltraLube je možno stáhnout ZDE

Technické detaily a nezávazné cenové nabídky:
info@cermaktrading.cz

Nové billboardy

Spojovací materiál

Na Rafaelově ulici v Třebíči visí nově naše reklamní poutače.

Nové www stránky

Od 1.7. jsme spustili nové www stránky s přehledným katalogem spojovacího materiálu s možností vyhledávání podle parametrů. Katalog postupně doplňujeme o grafické znázornění spojovacího materiálu.